My Favorite Movies
| elad8520's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Final Destination 2009, R)
This 4th movie and last in the series.... is the best of all, and cuz I saw it in 3D !!! |
|
| 2 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 6 |
Doom 2005, R) |
|
| 7 |
Idiocracy 2006, R) |
|
| 8 |
Twilight 2008, PG-13)
Nice vamp movie, |
|
| 9 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 10 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 18 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 19 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002, Unrated) |
|
| 20 |
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007, Unrated) |
|
| 21 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 22 |
The Animatrix 2003, Unrated) |
|
| 23 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 24 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
























