My Favorite Movies
| ejlhen06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 3 |
An Officer and a Gentleman 1982, R) |
|
| 4 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 5 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 6 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 7 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 8 |
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009, Unrated) |
|
| 9 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |
|
| 10 |
The Cutting Edge: Going for the Gold 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 12 |
The Cutting Edge 3: Chasing the Dream 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 16 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 18 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 19 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 20 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |
|
| 21 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 22 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 23 |
Wanted 2008, R) |























