My Favorite Movies
| eiffie2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dance with Me 1998, PG) |
|
| 2 |
Love Me Or Leave Me 1955, Unrated) |
|
| 3 |
Kiss Me in the Rain (Maire Rakkaudella) 1990, Unrated) |
|
| 4 |
Dance 'Til Dawn 1988, Unrated) |
|
| 5 |
Molly and Me 1945, Unrated) |
|
| 6 |
Mississippi Masala 1991, R) |
|
| 7 |
Holiday 2006, Unrated) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Other Side of the Bed (El Otro Lado de la Cama) 2002, R) |
|
| 10 |
Love Me, Love My Money , Unrated) |
|
| 11 |
An Officer and a Gentleman 1982, R) |










