My Favorite Movies


  eidref33's Rating My Rating
1
Spider-Man 2002,  PG-13)
2
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
3
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
The Matrix 1999,  R)
12
The Matrix Reloaded 2003,  R)
The Matrix Reloaded
all the effect is good and the actors
13
The Matrix Revolutions 2003,  R)
14
Back to the Future 1985,  PG)
15
Back to the Future Part III 1990,  PG)
16
Back to the Future Part II 1989,  PG)
Back to the Future Part II
its aventeurous
17
Sommersby 1993,  PG-13)
Sommersby
its a good movie bout love
18
Ghost 1990,  PG-13)
19
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
20
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
21
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
22
Premonition 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments