My Favorite Movies


  efexx34's Rating My Rating
1
Seven (Se7en) 1995,  R)
2
The Cell 2000,  R)
3
The Silence of the Lambs 1991,  R)
4
The Godfather 1972,  R)
5
Fight Club 1999,  R)
6
The Matrix 1999,  R)
7
Green Street Hooligans 2005,  R)
8
The Shawshank Redemption 1994,  R)
9
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
10
Interview with the Vampire 1994,  R)
11
The Notebook 2004,  PG-13)
12
August Rush 2007,  PG)
13
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
14
8 Mile 2002,  R)
15
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
16
Beauty and the Beast 1991,  G)
17
Alice in Wonderland 1951,  G)
18
Blade 1998,  R)
19
Troy 2004,  R)
20
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
21
XXX 2002,  PG-13)
22
Coraline 2009,  PG)
23
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
süper bi film aç?kças? sübyan filmi gibi gelmi?ti liseli filan olunca karakterler..ama bekledigimin tam tersi bi film ç?kt?...takt?m bu filme ar?ivimde olmas? gerek!
24
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000,  PG-13)
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose
ke?ke sailor moonun çizgi dizi filmini yine oynatsalar kaç?rmadan izlerim...
25
Ensemble, c'est tout (Hunting and Gathering) 2007,  Unrated)
26
Becoming Jane 2007,  PG)
Becoming Jane
benim izlemekten b?km?cag?m filmlerden...her izledigimde(sonunda) erkek milleti i?te demeden duramad?g?m bi film..
27
Atonement 2007,  R)
Atonement
Add a review (optional)...
28
I Know Who Killed Me 2007,  R)
I Know Who Killed Me
fena say?lmazd?...
29
Gladiator 2000,  R)
30
American Gangster 2007,  R)
American Gangster
güzellll..bu adam?n filmlerini seviorum...
31
Walk the Line 2005,  PG-13)
32
Kingdom of Heaven 2005,  R)
Kingdom of Heaven
süper bi filmdi ve herkese soundtrackinide öneririm...harika bi album..
33
The Painted Veil 2006,  PG-13)
The Painted Veil
edward?n oldugu bi film kötü olmaz...:)
34
Big Fish 2004,  PG-13)
Big Fish
tim burton.....
35
Chiko 2008,  Unrated)
Chiko
100 üzerinden 100 alm??t? bu film benden..hele son sahnedeki oyuncular?n perfonmas? süperdi beeeee...ah chiko ahhhh
36
Silk 2007,  R)
Silk
bekledigim gibi ç?kmayan bi film...ba?tan sona kadar bi?e olcak zannetigim ama bombo? geçen bi film...
37
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
perfecto......................bugüne kadar çekilmi? en güzel dracula filmi ve draculay? üreten braham stoker?n kitab?ndan uyarlanm?? bi filmdir...
38
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments