My Favorite Movies


  eeyorebd's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
I really liked this movie.
2
Pride and Prejudice 2005,  PG)
Pride and Prejudice
Great Movie! So sweet.
3
Underworld 2003,  R)
Underworld
Loved the movie!
4
Seven Brides for Seven Brothers 1954,  G)
Seven Brides for Seven Brothers
Too funny! A must see!
5
The Mummy 1999,  PG-13)
The Mummy
This was great the first time I saw it I was freaked out!
6
The Sound of Music 1965,  G)
The Sound of Music
Perfectly lovely
7
The Princess Bride 1987,  PG)
8
Happy Go Lovely 1951,  Unrated)
Happy Go Lovely
An Oldie but still good movie.
9
Chasing Liberty 2004,  PG-13)
Chasing Liberty
:)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments