My Favorite Movies
| eeyore32's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Crash 2005, R) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Die Weisse Massai (The White Massai) 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 9 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |










