My Favorite Movies


  edwinstar75's Rating My Rating
1
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
Excelente hizo sentir mucho terror como el exorcista
2
The Ring Two 2005,  PG-13)
3
The Butterfly Effect 2004,  R)
4
The Butterfly Effect 2 2006,  R)
5
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
6
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
7
X-Men 2000,  PG-13)
8
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
9
Happy Feet 2006,  PG)
10
The Passion of the Christ 2004,  R)
11
300 2007,  R)
12
The Mask 1994,  PG-13)
13
Twister 1996,  PG-13)
14
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
15
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
16
The Fifth Element 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments