Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  edwardsgrl94's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
3
Catch That Kid 2004,  PG)
4
Adventureland 2009,  R)
5
Panic Room 2002,  R)
6
Zathura 2005,  PG)
7
Into the Wild 2007,  R)
8
The Messengers 2007,  PG-13)
9
In the Land of Women 2006,  PG-13)
10
The Cake Eaters 2007,  R)
11
Familiar Strangers 2008,  PG-13)
12
Thirteen 2002,  R)
13
Mini's First Time 2006,  R)
14
Uptown Girls 2003,  PG-13)
15
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
16
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D 2005,  PG)
17
The Clique 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments