My Favorite Movies
| edencorbett's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 7 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 10 |
She Hate Me 2004, R) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 13 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 14 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 15 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 16 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Bubble Boy 2001, PG-13) |
|
| 18 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 19 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 21 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 22 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978, Unrated) |























