My Favorite Movies


  edelyngabriel's Rating My Rating
1
Titanic 1996,  PG-13)
2
Rush Hour 1998,  PG-13)
3
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
4
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
5
School of Rock 2003,  PG-13)
6
Doom 2005,  R)
7
Runaway Bride 1999,  PG)
8
Ghost 1990,  PG-13)
9
Casper 1995,  PG)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
The Matrix 1999,  R)
13
A Walk to Remember 2002,  PG)
14
Forrest Gump 1994,  PG-13)
15
Shrek 2001,  PG)
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
17
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
18
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
19
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
20
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
21
Zoolander 2001,  PG-13)
22
Gladiator 2000,  R)
23
50 First Dates 2004,  PG-13)
24
Pretty Woman 1990,  R)
25
Saving Private Ryan 1998,  R)
26
Transformers 2007,  PG-13)
27
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
28
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
29
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
30
Shrek 2 2004,  PG)
31
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments