My Favorite Movies
| edeishmond1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
How to Lose Your Lover (50 Ways to Lose Your Lover) 2004, R) |
|
| 2 |
Love Me, Love My Money , Unrated) |
|
| 3 |
The Secret of My Success 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Forgive And Forget 2000, Unrated) |
|
| 5 |
I Love You Don't Touch Me 1997, R) |
|
| 6 |
Weapons 2007, Unrated) |
|
| 7 |
A Man Called Hero (Zhong hua ying xiong) 1999, R) |
|
| 8 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Man Who Changed His Mind 1936, Unrated) |
|
| 10 |
The King of the Kickboxers (Karate Tiger 4) (No Retreat, No Surrender 4) 1991, R) |
|
| 11 |
No Retreat, No Surrender 3: Blood Brothers (Karate Tiger 3) 1991, R) |
|
| 12 |
No Retreat, No Surrender 1986, PG) |
|
| 13 |
Love Dream (Priceless Beauty) 1988, R) |
|
| 14 |
Beauty and the Beast 1986, G) |













