My Favorite Movies
| eddguapo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 6 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 9 |
Dot the I 2003, R) |
|
| 10 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |










