My Favorite Movies
| edblomcutie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Twitches 2005, Unrated) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 5 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 8 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 11 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Stick It 2006, PG) |












