My Favorite Movies
| ECWdragon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 2 |
Sin City 2005, R) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 5 |
Carrie 1976, R) |
|
| 6 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 7 |
The Shining 1980, R) |
|
| 8 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 14 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie 1999, R) |















