My Favorite Movies
| echoedfantom's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blade Runner 1982, R) |
|
| 2 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Rear Window 1954, PG) |
|
| 5 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 6 |
Eraserhead 1977, R) |
|
| 7 |
There Will Be Blood 2007, R) |
|
| 8 |
Everything is Illuminated 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Lazarus Project 2008, PG-13) |
|
| 10 |
No Country for Old Men 2007, R) |










