My Favorite Movies
| ebonlibra's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 3 |
Aliens 1986, R) |
|
| 4 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 5 |
Con Air 1997, R) |
|
| 6 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 7 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |










