My Favorite Movies
| ebo73's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 2 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Top Gun 1986, PG) |















