My Favorite Movies


  ebenrocks's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
2
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
COOL
3
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
7
King Kong 2005,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Scary Movie 2000,  R)
12
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
13
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
14
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments