My Favorite Movies


  EatChaHartOut's Rating My Rating
1
Lagaan - Once Upon a Time in India 2001,  PG)
2
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
3
Castle in the Sky 1989,  PG)
4
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005,  PG-13)
5
Shaolin Soccer 2001,  PG-13)
6
Kung Fu Hustle 2004,  R)
7
The Crow 1994,  R)
8
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
9
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
10
Grease 2 1982,  PG)
11
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
12
Across the Universe 2007,  PG-13)
Across the Universe
love this movie!!!
I VOTE YOU SEE IT!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments