My Favorite Movies


  Eastexas77's Rating My Rating
1
Armageddon 1998,  PG-13)
2
Top Gun 1986,  PG)
3
Die Another Day 2002,  PG-13)
4
The Longest Day 1962,  G)
5
Sands of Iwo Jima 1949,  Unrated)
6
Hondo 1953,  Unrated)
7
Fort Apache 1948,  Unrated)
8
The Quiet Man 1952,  Unrated)
9
The Shootist 1976,  PG)
10
The Boondock Saints 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments