My Favorite Movies
| ealasully's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Wanted 2008, R) |
|
| 3 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Sahara 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Ballet Shoes , Unrated) |
|
| 10 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 11 |
In Bruges 2008, R) |
|
| 12 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 13 |
27 Dresses 2008, PG-13) |
|
| 14 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 15 |
Madagascar: Escape 2 Africa 2008, PG) |
|
| 16 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Unaccompanied Minors 2006, PG) |
|
| 18 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 19 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 20 |
St Trinians , Unrated) |
|
| 21 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Chasing Liberty 2004, PG-13) |
|
| 24 |
The Proposal 2009, PG-13) |
























