Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dwilson55's Rating My Rating
1
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
i brought this on dvd from play.com for 2.99 i thought its worth a try ever since i watched it ithas not been out of my dvd player brillant
2
Knocked Up 2007,  R)
Knocked Up
Love it, all the arguments and stuff love it!
3
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
I wish i saw it more in the cinema and o yea Megan Foxx is HOT!!
4
Sex Drive 2008,  R)
Sex Drive
verry verry funny non stop laughts lol
5
The Butterfly Effect 2004,  R)
The Butterfly Effect
there are two different endings to this watched it on chanel 4 loved it brought dvd and it was different and not in a good way
6
Taken 2008,  PG-13)
Taken
very good wasent sure what to see at cinima so just picked at random what a choice
7
Final Destination 2 2003,  R)
8
The Descent 2005,  R)
The Descent
one of my m8s on flixster recomened it so i brought it on dvd and loved it
9
Final Destination 2000,  R)
10
Final Destination 3 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments