My Favorite Movies


  dwi9y's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
Scary Movie 2 2001,  R)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
Scary Stories for Kids 2005,  Unrated)
6
Gabal (The Wig) (Scary Hair) 2005,  Unrated)
7
The Fairly Odd Parents - Scary Godparents 2002,  Unrated)
8
Snuff-Movie (Man with a Movie Camera) ,  Unrated)
9
B Movie 1998,  Unrated)
10
X (X: Their Destiny Was Foreordained 1999) 1996,  R)
11
R.I.O.T.: The Movie 1996,  Unrated)
12
Movie Movie 1978,  PG)
13
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
14
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie 2006,  G)
15
Another Gay Movie 2006,  R)
16
LovecraCked! The Movie 2006,  Unrated)
17
Date Movie 2006,  PG-13)
18
Ultimate Avengers: The Movie 2006,  PG-13)
19
National Lampoon's TV: The Movie 2006,  R)
20
El Vacilón: The Movie 2005,  R)
21
My Big Fat Independent Movie 2005,  R)
22
Here Comes Peter Cottontail: The Movie 2005,  Unrated)
23
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
24
Reefer Madness - The Movie Musical 2004,  R)
25
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005,  PG-13)
26
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
27
Doug's First Movie 1999,  G)
28
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp 1990,  G)
29
The Jetsons 1990,  G)
30
My Little Pony: The Movie 1986,  G)
31
Twilight Zone: The Movie 1983,  PG)
32
Silent Movie 1976,  PG)
33
Queer Duck - The Movie 2006,  Unrated)
34
PEZheads: The Movie 2006,  Unrated)
35
Soccer Dog: The Movie 1999,  PG)
36
Son of Rambow 2007,  PG-13)
37
The Even Stevens Movie 2003,  G)
38
Assmonster: The Making of a Horror Movie 2006,  Unrated)
39
Danielson: A Family Movie 2006,  Unrated)
40
Sin: The Movie 2000,  Unrated)
41
One: The Movie 2005,  Unrated)
42
The Sex Movie 2006,  Unrated)
43
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
44
The Pirate Movie 1982,  PG)
45
Pooh's Heffalump Movie 2005,  G)
46
Jonah - A VeggieTales Movie 2002,  G)
47
The Tigger Movie 2000,  G)
48
Garfield - The Movie 2004,  PG)
49
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
50
Jackass - The Movie 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments