My Favorite Movies
| dwagdude21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 5 |
Diamond Dogs 2007, R) |
|
| 6 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 7 |
Diamond Men 2000, R) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Nomad: The Warrior 2006, R) |
|
| 12 |
The Mist 2007, R) |
|
| 13 |
100 Million BC 2007, R) |
|
| 14 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 16 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 17 |
Hip Hop Street Credentials 2006, Unrated) |
|
| 18 |
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior 2008, PG-13) |
|
| 19 |
Seed 2007, Unrated) |
|
| 20 |
BloodMonkey (Blood Monkey) 2008, PG) |



















