My Favorite Movies
| DUYEN61990's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Emma 1996, Unrated) |
|
| 5 |
The Return 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Room 6 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 8 |
Arctic Tale 2007, G) |
|
| 9 |
The Golden Compass 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 11 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 12 |
The Incredible Hulk: Death in the Family (The Return of the Incredible Hulk) 1977, Unrated) |
|
| 13 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |













