My Favorite Movies
| dusty10276's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 8 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 9 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |













