My Favorite Movies
| DustinP83's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Halloween 1978, R) |
|
| 3 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 4 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 7 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 8 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Predator 1987, R) |
|
| 11 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 12 |
The Crow 1994, R) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Monster Squad 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 16 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 17 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Cinderella Man 2005, PG-13) |



















