My Favorite Movies


  dustinomarion's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Happy Feet 2006,  PG)
3
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
this movie is boring and the only good parts is the fighting parts
4
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
The Matrix 1999,  R)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Click 2006,  PG-13)
11
High School Musical 2006,  G)
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
13
Scary Movie 3 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments