My Favorite Movies


  1. Durazo
  2. AARON

Give list a short description

  Durazo's Rating My Rating
1
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
great movie
2
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i love this movie! it is awsome!
3
Buddies ,  Unrated)
4
Shrek the Third 2007,  PG)
5
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
6
I Am Legend 2007,  PG-13)
7
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
8
Wedding Crashers 2005,  R)
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
tottally cool!
10
101 Dalmatians 1961,  G)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
this movie is verry cool!
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
i love this movie!!
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
pretty cool!
15
21 2008,  PG-13)
16
Click 2006,  PG-13)
17
Saving Private Ryan 1998,  R)
18
Fantastic Four 2005,  PG-13)
19
Saw II 2005,  R)
Saw II
so,so,so,cool!
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
cool!
21
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
22
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
23
Shrek 2001,  PG)
24
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
SO funny
25
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
26
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
ok!
27
Scary Movie 2 2001,  R)
28
Scary Movie 5 2012,  Unrated)
29
Air Buddies 2006,  PG)
30
Snow Buddies 2008,  G)
31
Disaster Movie 2008,  PG-13)
32
Epic Movie 2007,  PG-13)
33
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
34
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments