My Favorite Movies


  dunndichu's Rating My Rating
1
Vince Vaughn's Wild West Comedy Show: 30 Days & 30 Nights - Hollywood to the Heartland 2008,  R)
2
P. Diddy Presents the Bad Boys of Comedy 2005,  R)
3
Comedy Central Roast of Pamela Anderson 2005,  Unrated)
4
Comedy After Dark 2003,  Unrated)
5
Comedy Central Presents: The N.Y. Friars Club Roast of Chevy Chase 2002,  Unrated)
6
Paul Rodriguez's Latin All Stars of Comedy 2004,  Unrated)
7
The Underground Comedy Movie 1999,  R)
8
The Comedy of Terrors (The Graveside Story) 1964,  Unrated)
9
Romantic Comedy 1983,  PG)
10
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
best move ever
11
Julie & Julia 2009,  PG-13)
12
Repo Men 2010,  R)
Repo Men
best movie ever
13
Red 2010,  PG-13)
14
Transformers: The Dark of the Moon 2011,  Unrated)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. dunndichu
    dunndichu posted 2 years ago

    they are justb helarious