My Favorite Movies
A mix of comedy,action,romance all together
| dukestephanie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 4 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 5 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 9 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bride and Prejudice 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 13 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 15 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |
|
| 16 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
















