My Favorite Movies
| dukesawolf's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Les Miserables 1998, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995, Unrated) |
|
| 9 |
Yeopgijeogin geunyeo (My Sassy Girl) 2001, Unrated) |
|
| 10 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 11 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 13 |
Enchanted 2007, PG) |













