My Favorite Movies
| dudecameron's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Saw 2004, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 10 |
Ali G Indahouse - The Movie 2004, R) |
|
| 11 |
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999, R) |
|
| 12 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 13 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |














