My Favorite Movies
| DubG's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 2 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 3 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Half Past Dead 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 10 |
Shin kidô senki Gundam W: Endless Waltz (Gundam Wing: Endless Waltz ) 1998, Unrated) |










