Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  duanelistics's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
White Chicks 2004,  PG-13)
3
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
definitelty a must see
4
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
Cars 2006,  G)
Cars
This was really really great
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
The Incredibles 2004,  PG)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
13
Iron Man 2 2010,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments