Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  DtSJeven's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
this was the geatest movie of all time!
2
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
omg i loved this movie
3
National Lampoon's Dorm Daze 2 2006,  R)
National Lampoon's Dorm Daze 2
I liked this movie it was funny but not to funny.
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i so totally loved the action and the computer animation in it as well
5
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
i really like this movie better then the rest.
6
American Wedding 2003,  R)
American Wedding
this movie was hilarious.
7
Hostel 2006,  R)
Hostel
come see this movie to see lots of paries to die for hahahahahah
8
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
see this movie for lots of action
9
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
10
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
this movie was good and kagome kisses inuyasha
11
College Road Trip 2008,  G)
12
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
DOA: Dead or Alive
this was a really good movie.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments