My Favorite Movies
| drugmaster14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |














