My Favorite Movies
| drsexyimva's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
Starship Troopers 1997, R) |
|
| 3 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 5 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 6 |
Class of Nuke 'Em High 1986, R) |
|
| 7 |
Almost Famous 2000, R) |
|
| 8 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 9 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Bringing Out the Dead 1999, R) |
|
| 11 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 12 |
American Beauty 1999, R) |











