My Favorite Movies
| dreenobet's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Tarzan 1999, G) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 11 |
How the Grinch Stole Christmas 1965, Unrated) |
|
| 12 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 14 |
La Horripilante bestia humana (Night of the Bloody Apes)(Horror and Sex)(Gomar: The Human Gorilla) 1968, R) |
|
| 15 |
Sexy Movie 2003, R) |
|
| 16 |
Planet of the Apes 2001, PG-13) |
|
| 17 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 18 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 19 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 21 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 22 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 24 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 25 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |

























