Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  draumrkopa's Rating My Rating
1
Big Fish 2004,  PG-13)
Big Fish
A great final in this
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
love this
3
Spirited Away 2001,  PG)
Spirited Away
Really love this movie T.T
Hayao Miyazaki it's a great director.
4
Vincent 1982,  G)
5
Batman 1989,  PG-13)
6
Sleepy Hollow 1999,  R)
7
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
Great movie with Ewan McGregor :3
8
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
9
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
Howl's Moving Castle
Great final in this movie
10
My Neighbor Totoro 1988,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments