My Favorite Movies
| drakebellfan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 2 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 4 |
National Security 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 6 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 7 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Stealth 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 13 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 16 |
So I Married an Axe Murderer 1993, PG-13) |
|
| 17 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 18 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Road Trip 2000, R) |



















