My Favorite Movies
Give list a short description
| dragons492's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Old Yeller 1957, G) |
|
| 6 |
Where the Red Fern Grows 1974, G) |
|
| 7 |
Sounder 1972, G) |
|
| 8 |
The Fox and the Hound 1981, G) |
|
| 9 |
The Fox and the Hound 2 2006, G) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Cocktail 1988, R) |
|
| 12 |
Annapolis 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 14 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |

















