My Favorite Movies
Harry Potter, star wars, Lord of the Rings, anything by Diseny and anything by Tim burton.
| DragonQueen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 2 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Alice in Wonderland 2010, PG) |










