My Favorite Movies
| dragonfly0274's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Blade 1998, R) |
|
| 3 |
Blade II 2002, R) |
|
| 4 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 5 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |










