My Favorite Movies
| dr1991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The James Bond Story 1999, Unrated) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 5 |
Dirty Sanchez: The Movie 2007, R) |
|
| 6 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Discovering the Real World of Harry Potter 2001, Unrated) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 19 |
American Scary 2007, Unrated) |
|
| 20 |
Date Movie 2006, PG-13) |




















