My Favorite Movies


  dplenn941's Rating My Rating
1
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
Madea Goes to Jail
HAHA..FUNNY!
BEST MADEA EVER!
2
Meet the Browns 2004,  Unrated)
Meet the Browns
THiS WAS SO FUNNY NOT TO HAVE MADEA iN iT!
TYLER PERR..KEEP iT UP!
3
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
Madea's Family Reunion
NOT AS FUNNY BUT GOOD!
THis HAD SOME GOOD FAMiLY ASPECTS iN iT THO!
THATS A +
4
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
Madea's Class Reunion
2 WORDSz..HAHA.LOL
5
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
THiS iS LiKE A REALLY GOOD MOViE!
6
Woman Thou Art Loosed 2004,  R)
Woman Thou Art Loosed
OMG!
THiS iS A REAL LiFE MOViE+++++
7
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
GOOD MOViE..
i DONT UNDERSTAND Y CHRiS BROWN GETS ALL THiS CREDiT FOR THiS MOViE..HE DiES 10 MiNUTES WHEN THE MOViE STARTS
8
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
GOOD
9
Waist Deep 2006,  R)
Waist Deep
THiS iS MY MOViE FOR REAL DOE
10
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
FUNNY.SCARY.WEiRD

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments