Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  doomedkitten's Rating My Rating
1
Freddy vs. Jason 2003,  R)
2
Final Destination 3 2006,  R)
3
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
4
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
5
Raise Your Voice 2004,  PG)
6
Dracula's Daughter 1936,  Unrated)
7
National Treasure 2004,  PG)
8
Transformers 2007,  PG-13)
9
The Grudge 2004,  PG-13)
10
The Grudge 2 2006,  PG-13)
11
House of Wax 1953,  Unrated)
12
House of Wax 2005,  R)
13
House of 1000 Corpses 2002,  R)
14
Big Momma's House 2000,  PG-13)
15
House of the Dead 2003,  R)
16
Final Destination 2000,  R)
17
Final Destination 2 2003,  R)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
Over the Hedge 2006,  PG)
20
Madagascar 2005,  PG)
21
Finding Nemo 2003,  G)
22
Underworld 2003,  R)
23
Underworld: Evolution 2006,  R)
24
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
25
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
26
The Girl Next Door 2004,  R)
27
Stick It 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments