My Favorite Movies
| donald235's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 4 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 8 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 9 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Eagle Eye 2008, PG-13) |












