My Favorite Movies
| domsmom10703's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 2 |
The Ghost and the Darkness 1996, R) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 6 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 7 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 12 |
Lisa Lampanelli - The Queen of Mean 2002, Unrated) |
|
| 13 |
Love in the Time of Cholera 2007, R) |
|
| 14 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 15 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 16 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 17 |
How High 2001, R) |
|
| 18 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 20 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |




















